piątek, 2 czerwca 2017

ULUBIEŃCY MAJA

Maj był jednym z najbardziej zakręconych miesięcy w tym roku. Zdarzyło się dużo świetnych jak i złych rzeczy, ale uważam go za dobry miesiąc! Jaki był Wasz maj? Przejdźmy do co miesięcznych ulubieńów.
W maju nie miałam czasu na jakiekolwiek nowe seriale, jedynie kontynuowałam "stare". Jeśli chodzi o książki to nadal czytam "Pretty Little Liars", ale tę serię polecałam Wam w kwietniu. Cała nadzieja leży w filmie. W tym miesiącu oglądałam cudowny film "Strasznie głośno, niesamowicie blisko".
Naprawdę przysięgam Wam, że dawno tak nie ryczałam na żadnym filmie. żeby zbytnio nie zaspojlerować głównym bohaterem jest chłopiec, którego tata zginął w zamachu na World Trade Center. Postanawia on znaleźć pasujący zamek do klucza, który zostawił ojciec. Ogólnie nie byłam zadowolona z końca, bo nigdy nie mogę się pogodzić z końcemu dramatu. To było za mało, ale te emocje w tym filmie, aktorzy idealnie się spisali!


Jak zawsze dodaje tylko dwie piosenki, ponieważ więcej brzydko wygląda i nie umiem tego ładnie ustawić.
Jedna z fajnieszych kategorii jak dla mnie. W tym miesiącu królowały memy z Justinem. Tylko dwa, z którymi się utożsamiam i serio je kocham.


Przyszedł czas na bardziej dziewczyńską kategorie. W maju namiętnie używałam rozświetlacza z Lovely, zapewne wszystkim dobrze znany. Ma dobrą pigmentacje i co najważniejsze nie można sobie nim zrobić krzywdy. Kiedy pierwszy raz go nakładałam miałam umiejętności równe zero, albo nawet poniżej zera, ale dałam radę i wszystko wyszło cacy. I jego cena - 10 zł, warto o tym wspomnieć  jest taniutki. Testowałyście?
Ostatnia kategoria w dzisiejszych ulubieńcach niestety. Maj był także miesiącem zdjęć! Zostawiam Wam jeszcze raz linki do moich instagramów! Może ktoś się skusi KLIKNIJ  TU TEŻ KLIKNIJ BO TO INNY LINK
I tak oto dobrnęliśmy już do końca ulubieńców. Powtórzę się ale maj był super miesiącem. Do kolejnych postów!
xx

10 komentarzy:

 1. Bardzo fajni ulubieńcy :) Większości nie znam dlatego muszę się z nimi zapoznać :) śmieszne memy :)
  pozdrawiam cieplutko myszko :*
  ayuna-chan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój maj był bardzo wyczerpujący intelektualnie i stresujący- miałam maturę :) Na zdjęciu widzę pll, również kocham ten serial!
  Pozdrawiam :*
  Natforart klik

  OdpowiedzUsuń
 3. Excellent post, I follow you :)
  Visit my blog if you want ♥

  Jana Lukic

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 BLOGOWICZKA , Blogger